KF LIRIAFaqja Zyrtare

Ne 11-te vjetorin e rëniesë së dëshmorit Përparim Thaçi

Lule te fresketa mbi varrin e deshmorit

Prizren, 27 maj. Ne 11-te vjetorin e renise se deshmorit Perparim Thaci, te enjten do te behen omazhe tek varri i tij.

Omazhet behen ne Landovice (Varrezat e deshmoreve), te enjten me 28.05.2009 ne ora 11.00.

Ne ceremonin e omazheve, pos ish bashkeluftetareve dhe shoqatave te dala nga lufta e qytetareve, omazhe do te bejne edhe drejtues dhe futbollsite te KF 'Liria'.

Bashkim Kajdomçaj zedhenes

 

Tabela e klasifikimit

 • 1. Drita67 Pike
 • 2. Prishtina64 Pike
 • 3. Llapi54 Pike
 • 4. Trepça 8953 Pike
 • 5. Liria48 Pike
 • 6. Feronikeli48 Pike
 • 7. Drenica48 Pike
 • 8. Gjilani46 Pike
 • 9. Vëllaznimi44 Pike
 • 10. Flamurtari25 Pike
 • 11. Besa22 Pike
 • 12. Vllaznia14 Pike

Video

Foto

Linqe me Rëndësi