KF LIRIAFaqja Zyrtare

Shpërndahen pagat e muajit mars

Prizren, 8 maj.Të marten në llogaritë e tyre, futbollistët dhe stafi i Liris, kanë marrë pagën e muajit mars.

\"Falenderojm donatorët vullnet mirë që na mundësuan shlyerjen e obligimeve për muajin mars.Si dhe në raste tjera, donatorët kanë ndihmuar në vazhdimësi Lirinë, për çka u jemi falenderues.Po, falë tyre jemi në rrugë të mirë të sigurojmë mjete edhe për pagat e prillit\", ka thënë, kryetari Qemal Krasniqi, duke folur në mbledhjen e Bordit.

Shpërndarja e pagave para ndeshjes me Prishtinën do të thotë motiv shtesë, vlerësojnë nga kampi bardhezi.
 

Tabela e klasifikimit

 • 1. Drita67 Pike
 • 2. Prishtina64 Pike
 • 3. Llapi54 Pike
 • 4. Trepça 8953 Pike
 • 5. Liria48 Pike
 • 6. Feronikeli48 Pike
 • 7. Drenica48 Pike
 • 8. Gjilani46 Pike
 • 9. Vëllaznimi44 Pike
 • 10. Flamurtari25 Pike
 • 11. Besa22 Pike
 • 12. Vllaznia14 Pike

Video

Foto

Linqe me Rëndësi