KF LIRIAFaqja Zyrtare

Loja dhe epilogu i barabartë
Feronikeli-Liria 0:0

Drenas, 21 prill.Dy skuadrat që mëtojn pozitat e larta në tabelë, kanë luajtur pa gola.Bazuar në rapprtin e forcave, ndarja e pikëve ishte epilog real.

Fare në fund vendasit goditën pingulen.

Loja qe fer e korrekte.

Tabela e klasifikimit

 • 1. Drita67 Pike
 • 2. Prishtina64 Pike
 • 3. Llapi54 Pike
 • 4. Trepça 8953 Pike
 • 5. Liria48 Pike
 • 6. Feronikeli48 Pike
 • 7. Drenica48 Pike
 • 8. Gjilani46 Pike
 • 9. Vëllaznimi44 Pike
 • 10. Flamurtari25 Pike
 • 11. Besa22 Pike
 • 12. Vllaznia14 Pike

Video

Foto

Linqe me Rëndësi