KF LIRIAFaqja Zyrtare

Liria kryen testet mjekësore

Prishtinë, 27 korrik. Në Qendrën Kombëtare të Mjekësisë Sportive në Prishtinë, KF ‘Liria’ (ekipi i Seniorëve dhe Juniorëve) kanë kryer testet mjekësore.

Nga egzaminimet mjekësore, rezultoi se të gjithë futbollistët, që i ijan nënshtruar këtij tretmani, janë të gatshëm për stinorin e ri 2018/2019.
 

Tabela e klasifikimit

 • 1. Drita67 Pike
 • 2. Prishtina64 Pike
 • 3. Llapi54 Pike
 • 4. Trepça 8953 Pike
 • 5. Liria48 Pike
 • 6. Feronikeli48 Pike
 • 7. Drenica48 Pike
 • 8. Gjilani46 Pike
 • 9. Vëllaznimi44 Pike
 • 10. Flamurtari25 Pike
 • 11. Besa22 Pike
 • 12. Vllaznia14 Pike

Video

Foto

Linqe me Rëndësi